Lazer Uygulamaları

Diş hekimliğinde lazer uygulamaları kalıcı ve başarılı sonuçlar elde etmek adına tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dikkat çekici seviyeye ulaşan lazer tedavisi sayesinde hem daha hızlı hem de daha kaliteli sonuçlar ortaya çıkar. Hastanın diş tedavilerinde daha konforlu sonuçlar elde edebiliyor olması da lazer tedavileri ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesidir. Ağrı, iğne ve anesteziye gerek olmaksızın tedavi fırsatı sunan lazer uygulaması ile pek çok tedaviyi gerçekleştirmek mümkün!

 

Lazer Uygulaması ile Gerçekleşen Tedaviler

Lazer uygulamaları amacı bakımından benzer olsa da çeşitli tedavileri içermektedir. Bu çerçevede diş hekiminizin aşağıdaki tedaviler kapsamında lazer uygulamalarından faydalanması mümkün olacaktır.

  • Sert ve yumuşak dokularla alakalı tedavilerde,
  • Diş çürüklerine dair dokuların temizlenmesinde,
  • Kemik içindeki gömülü diş çekimi uygulamalarında,
  • Kök ucu kisti temizlemede,
  • Dişeti enfeksiyonu tedavisinde,
  • Estetik amaçlarla dişlerin kesilmesi ve boylarının uzatılmasında,
  • Diş etindeki renklenmenin giderilmesinde.

Lazer tedavisi zamandan tasarruf ettirmesinin yanı sıra ağrısız ve kaliteli bir tedavi imkânı sunması da oldukça önemlidir. Bu çerçevede tedavilerin sonuçları hastalar açısından daha tatmin edici seviyelere ulaşacaktır.

Lazer epilasyon herkesin ihtiyaç duyduğu ve en önemli operasyonlar arasında bulunmaktadır. Operasyonlar bir oluşum çerçevesinde gerçekleşmektedir. Özel yaptırmak isteyen kişiler ilk önce tarayıcı bir sistemden geçerek kıl tipinin uygun olup olmadığına karar vermektedir. Bunun için en çok tercih edilen merkez merve aycan olmaktadır.

Uygulamalar başarılı ve olumlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Bundan dolayı merve ayçan tarafından yapılan çalışmalar hep olumlu yönde sonuçlanmaktadır. Çalışmaların içerikleri insanların vücut yapılarına göre değişmektedir. İnsanları kesinlikle zarar vermeyen olumlu anlamda bir yapıcı olan uygulama olarak bilinmektedir. Bu uygulamaların tasarımları ve boyutları kişinin yapısına göre değişmektedir.

 

Lazer Uygulamaları
Lazer Uygulamaları

 

Lazer Uygulamalarından Sonuç Alınır mı?

Uygulamayı yaptıracak bireyler muhakkak sonuç almaktadır. Her tene uygun olabilecek türden ayarlanmaktadır. İnsanların vücut yapısı tek tek detaylanarak incelendiğinde lazer uygulamaları operasyonları devamlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun zaman aralıkları genellikle kişinin yapısına göre değişmektedir.

Çoğu seansa bakıldığı takdirde 4 ve 5 seanstan sonra büyük oranda kıl dökülmeleri görülmektedir. Kılların yapısı inceldiği için kıllar otomatikman dökülme tekniği ile yavaş yavaş kendini salmaktadır. Bir daha kesinlikle çıkmayan kıllar hormonal bozukluğunda vücut yapısında değişkenlik yaratabilmektedir.

İnsanlar lazer operasyonuna gitmeden önce muhakkak önceden randevu almaktadır. Randevu saatinden 5 dakika önce orada olan kişiler seanslara girerek makinelere kendini teslim etmektedir. Bu tür yapılan epilasyonların lazer uygulamaları belli dönemlere yayılmaktadır. Genel anlamda on seansa yakın sürmektedir.

 

Lazer Uygulamaları Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

Lazer uygulamasının fiyatlandırmaları genellikle bölgeden bölgeye göre değişmektedir. Fazla bölge isteyen kullanıcılar tüm vücuda girdiği için daha uygun fiyatlara yazılmaktadır. Bölgelerin her birine yaklaşık olarak 9 ya da 10 seans uygulanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre başarı oranı %80 olarak nitelendirilmektedir. Bu uygulamayı yaptıran kişilerin uygulamadan her zaman verimli sonuç aldığı görülmektedir.

 

Ortodonti >>>

Merve Aycan Instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz, diğer tedavilerimizi incelemek için tıklayınız.

Lazer Uygulamaları Diş hekimliğinde lazer uygulamaları kalıcı ve başarılı sonuçlar elde etmek adına tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dikkat çekici seviyeye ulaşan lazer tedavisi sayesinde hem daha hızlı hem de daha kaliteli sonuçlar ortaya çıkar. Hastanın diş tedavilerinde daha konforlu sonuçlar elde edebiliyor olması da lazer tedavileri ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesidir. Ağrı, […]