Antalya invisalign Tedavisi

Birbirinden deneyimli ve alanında uzman diş hekimi bulabileceğiniz bir şehir olan Antalya invisalign tedavisi için tercih edebileceklerinizden en iyisi olan diş hekimini hizmetinize sunar. Ortodontist Merve Aycan ihtiyacınız olan herhangi bir tedavinin yanı sıra invisalign tedavisi alanında oldukça başarılı olup sizi dilediğinin ağız ve diş sağlığına kavuşturur.

 

Antalya invisalign Tedavisi Nedir?

Dişler üzerinde olan çarpıklıklar, yamukluk ve bozukluklar her insan için hem dış görünüş hem de yeme bozukluğu anlamında büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle bu problemleri mümkün olduğunca erken yaşta ve alanında uzman ellere tedavi ettirerek daha konforlu ve sağlık dolu bir hayata kavuşmak büyük önem teşkil ediyor.

Şeffaf plak tedavisi olarak da bilinen invisalign tedavisinin uygulanma yöntemi sırasıyla şu şekildedir:

  • Ölçüm ve tedavileriniz büyük bir titizlikle yapılarak gerekli tetkikler tamamlanır.
  • Her plak toplamda yaklaşık olarak on gün yahut iki hafta kadar tedaviye dahil olarak kullanılır.
  • Plaklar neredeyse görünmez olup fark edilmeyerek hayatınıza aynı konforda devam etmenizi sağlar.
  • İnvisalign tedavisi yaklaşık olarak bir yıllık bir süreçte tamamlanır.

Tüm bu tedavi işlemlerini uygun koşullar altında, deneyimli ellerden alıp tamamladığınızda herkes kadar sağlıklı ve konforlu ağız ve diş sağlığıyla hayata kocaman gülümseyeceksiniz!

 

Merve Aycan Kimdir?

1988 senesinde Akşehir bölgesinde doğmuş olan Merve Aycan liseyi Isparta’da tamamlayıp lisans diplomasını Ankara Üniversitesinden almıştır. Uzmanlık eğitimini diş hekimliği uzmanlık sınavından sonra Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim dalından alarak büyük başarılar elde etmiştir.

2018 yılında uzman ortodontist olarak çalışmaya başlayan Merve Aycan 2022 senesinde kendine ait bir diş kliniği merkezi açarak hastalara büyük bir özen ve uzmanlıkla sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Alanında oldukça uzman oluşu ve gelen hastalara karşı samimi ve uzman yaklaşımıyla tanınan Merve Aycan gerek invisalign gerek diğer birçok tedavide başarı sağlayıp müşteri memnuniyetini hat safhada tutarak işinin en iyilerindendir.

 

Antalya invisalign Tedavisi
Antalya invisalign Tedavisi

 

Antalya invisalign Tedavisi Güvenilir Midir?

Diş teli gibi uygulamaların yerini artık daha modern ve sağlıklı, estetik olarak da oldukça kaliteli tedaviler alıyor. Bunlardan biri olan invisalign tedavisi özellikle web sitelerinde arayış içinde olduğunuz antalya invisalign tedavisi için size hiç tereddüt etmeden gelebileceğiniz bir kapı aralar.

Ortodontist Merve Aycan’ın uzman ellerinden göreceğiniz tedavi hiçbir risk bulundurmaz ve dişlerinizi diğer yöntemlere göre çok daha kolay ve estetik yollarla yepyeni haline kavuşturarak çok daha sağlıklı olmalarını sağlar.

 

Merve Aycan’dan Nasıl Randevu Alınır?

Web sitesi üzerinden kolaylıkla randevu alabileceğiniz gibi sitede verilen whatsapp destek hattından detaylı bilgi alarak ihtiyacınız olan tedavi için kliniğe geliş için tarih ve saat bilgileri de alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir