Dijital Ortodonti

AMACIMIZ

Dijital Ortodonti kliniğimiz dijital teknolojinin hâkim olduğu, 3 boyutlu tarayıcılar kullanılarak, teşhis ve tedavinin gerçekleştirildiği butik bir diş kliniğidir.

Amacımız doğru teşhis ve tedavinin, hastalara ayrılan yeterli zaman ve bilgi ile buluşturularak kaliteli hizmetin gerçekleştirilmesidir.

Bu amaçla samimi, sıcak bir ortam ve teknolojik alt yapı ile konforlu bir tedavi planı sunmaktayız.

 

DİJİTAL ORTODONTİ

Dijital teknolojinin gelişmesi, doğru bir tedavi planlaması ile hasta konforu ve yaşam kalitesinin artışını getirmiştir. 2 boyutlu görüntülerden 3 boyutlu görüntülere geçmek demek daha ayrıntılı analiz yapıp erken teşhis olasılığını da arttırmakta ve daha doğru planlama imkânı sunmaktadır.

3D teknolojinin en güzel yanlarından biri ise tedavi sonrasını, daha tedaviye başlamadan görebiliyor oluşumuzdur. 3 boyutlu dijital simülasyonun bilgisayara yüklenmesi ile dişlerin kemik içi pozisyonları, çenelerin ve eklemin pozisyonunu değerlendirilerek daha doğru bir tedavi planlaması yapılabilmektedir.

Bu dijital iş akışı sayesinde, tedavinin ne kadar süreceği, tedavi sonrasında dişlerin pozisyonu, kemik içerisindeki konumları ve çenelerin birbirine göre pozisyonu daha tedaviye başlamadan belirlenerek çok daha kontrollü ve öngörülebilir tedavi gerçekleştirilebilmektedir.

 

dijital-ortodonti-1 dijital ortodonti 2

dijital-ortodonti-3

 

dijital-ortodonti-4

 

Dijital Ortodonti 5

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir