Gülüş Tasarımı Antalya Klinik

​​​​​Gülüş tasarımı, hastanın dişleri ve dişetleri içinde oluşan estetik bozukluktur. Hastanın ağzı ve yüzünün estetik bir şekilde birbirine uyumlu hale getirilmesidir. Böylece en iyi gülüş için dizayn edilmesine gülüş tasarım denmektedir. Gülüş tasarımı için her hasta için farklı, farklı uygulamalar yapılmaktadır. En iyi gülüş için yapılacak işlemler belirlenerek uygulamaya koyulmaktadır.

 

Gülüş Tasarımda İlk Olarak Doktor Seçimi

Gülüş tasarımı tedavisi için ilk olarak bir diş doktoru kliniğine başvurmak gereklidir. Tabi ki gülüş tasarımı denildiğinde ilk akla gelen Merve Aycan diş doktoru olmaktadır. Yaptığı birçok tedavi ile adından sürekli söz ettirmesi ile bilinmektedir. Ağız bakımı ve gülüşler için gülüş tasarımı Antalya ile beraber estetik açıdan yapılan işlemler Merve Aycan tarafından uygulanmaktadır. Sağlıklı gülüşler için www.merveaycan.com adresinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

 

Gülüş Tasarımı Antalya Klinik
Gülüş Tasarımı Antalya Klinik

 

Gülüş Tasarımında Yapılması Gerekenler İşlemler

Gülüş tasarımı isteyen hastalar için yüz hatları, cinsiyeti ve yaş grupları mutlaka dikkate alınmaktadır. Böylece işlemlerin daha sağlıklı ve dizaynlı bir şekilde ilerlemesi mümkün olmaktadır. Hastaların diş yapısı daha sağlıklı bir görünüş elde etmek için öncelikle çürük dişler ve diş eti hastalıklarıyla ilgili tedaviler yapılmaktadır. Daha sonra hastanın ihtiyaçları doğrultusunda diş beyazlatma, implant gibi uygulamalar ile işlemler yapılmaktadır. Tabi ki bunun yanı sıra porselen ve lamine kaplama, ortodontik tedavi gibi uygulamalar Merve Aycan tarafından gerçekleştirilmektedir. Planlama doğrultusunda titiz bir şekilde gülüş tasarımı Antalya kliniğin de gerçekleştirmektedir. Sağlıklı sonuçlar elde etmek için www.merveaycan.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımı ilk olarak hastanın beklentilerini doğru anlayarak başlamaktadır. Hastanın ağzından dişlerinden ölçüler alınarak modeller üzerinden problemler de belirtilmektedir. Hastanın ağız içi ve yüz fotoğrafları ile bilgisayar ortamında buna özel programlar kullanılarak ölçümler yapılmaktadır. Tedavi sonrasında ise oluşacak bütün etkenleri gülüş tasarımı Antalya kliniğinde en iyi şekilde değerlendirerek hastaya sunulmaktadır.

 

Gülüş Tasarımının Yaptırılması Gereken Durumlar

Daha etkileyici gülüşler için gülüş tasarımı yapılması gerekir. Dişlerde çürüme veya kendiliğinden kırılma gibi durumlar dışında uygulanmaktadır. Diş eti çekilmesi gibi durumlarda gülüş tasarımları yapılmaktadır. Ayrıca eksik dişlerin var olması veya diş etlerinde iltihaplanmalar gibi durumlar var ise gülüş tasarımları yapılması oldukça mümkündür. Böylece estetik açıdan güzel bir ağız yapısına kavuşmak için www.merveaycan.com adresine başvurabilirsiniz.

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir