Antalya Diş Kliniği Merve Aycan

Antalya içerisinde hizmet veren diş kliniğimiz hastalarının sorunlarına çözüm bulan ve en sağlıklı şekilde tedavi programı çizen kliniklerden biridir. Kapsamlı ağız ve diş bakımı, tedavileri Antalya diş kliniği içerisinde yer almaktadır.

Dişlerinin görünümünden rahatsız olan kişiler için Antalya diş kliniği içerisinde estetik gülüş tasarımı çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmalar tüm dişleri sıralı bir görünüm ve beyazlık kazanmasına yardımcı olur. Tedavi Antalya diş kliniği içerisinde seanslar ile yapılmaktadır. Kişiler daha sağlıklı ve güçlü dişlere anında sahip olmaktadır.

 

Antalya Diş Kliniği Merve Aycan
Antalya Diş Kliniği Merve Aycan

 

Diş Beyazlatma İşlemleri İçin Merve Aycan Diş Kliniği

Diş beyazlatma operasyonları son zamanların öne çıkan çalışmalarından biridir. Bu çalışma dahilinde sarı ya da lekeli görünüme sahip olan dişlerin tedavi edilmesi, beyazlatılması ve estetik bir form kazandırılması amaçlanmıştır.

Merve Aycan diş kliniğimiz içerisinde estetik gülüş tasarımı işlemleri ilk olarak dijital alanda planlanmaktadır. Özellikle kişilerin dişlerinde oluşan yapısal bozuklukların giderilmesi ve ortodontik tedaviler için Merve Aycan diş kliniği hizmet vermektedir. Hastalar için en uygun tedavi planı oluşturularak sıralı bir şekilde diş tedavileri başlatılmaktadır.

 

Çürük ve Kırık Olan Dişler İçin Estetik Dolgu Operasyonları

Çürük ve kırık dişler kişilerin sosyal hayattaki özgüven eksikliği yaşadıkları durumlardan biridir. Oldukça fazla kişi gülüş estetiği adına çürük ve kırık olan dişleri için tedaviye ihtiyaç duymaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile cihazların yenilenmesi de operasyonların daha sağlıklı estetik gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Kliniğimiz Merve Aycan içerisinde tüm dişlerin genel analizi yapılarak çürük olan dişler tespit edilir. Ardından diş çürükleri giderilerek estetik dolgu işlemleri yapılmaktadır. Aynı işlem kırılma yaşanan dişler üzerinde de aynı renk dolgu kullanılarak tamamlanmaktadır.

 

Sağlıklı Diş Yapısı Oluşturma Adına Hazırlanan Gülüş Tasarımı

Sağlıklı dişler için yapısal bozuklukların giderilmesi ilk etkendir. Dişlerin yamuk ya da şekil bozukluğu durumundan şikayetçi olan kişiler için kliniğimiz içerisinde uygun bir tedavi programı hazırlanmaktadır.

Yamuk olan dişlerin çekilmesi, ortodonti tedavileri ya da kırıkların onarılması ile dişler kendi eski sağlığına geri kavuşmaktadır. Sağlıklı diş yapısının en temel etkenlerinden biri ise güçlü dişlerdir. Diş hassasiyeti giderilerek sağlıklı diş yapısı oluşturulur.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir