Antalya Diş Randevu

Diş ve ağız bakımı oldukça önemlidir. Besin tüketiminin sağlıklı bir şekilde yapılması için dişlerin de direnç sahibi ve güçlü olması gerekmektedir. Çürümeye başlamış olan dişler zaman içerisinde aşınmaya ve ağız içerisinde iltihaplanmaya neden olur.

Bu iltihaplanma daha sonra ağrıların yaşanmasına ve diş kaybına yol açmaktadır. Kliniğimiz Antalya diş randevu ‘su adı altında sağlıklı bir diş muayenesi gerçekleştirmektedir. Alınan Antalya diş randevu ‘su ile dişler detaylı bir şekilde incelenerek bilgilendirilmektedir.

 

Antalya Diş Randevu
Antalya Diş Randevu

 

Sağlıklı Bir Diş Yapısına Sahip Olmak İçin Düzenli Diş Hekimi Kontrolleri

Kliniğimiz merve aycan içerisinde hastalar için gerekli tüm tedavi planları hazırlanmaktadır. Sağlıklı diş yapısına sahip olmak isteyenler aksatmadan 6 aylık kontrollerini düzenli bir şekilde yaptırmalıdır. Bu sayede ağız içerisinde oluşan herhangi bir çürük ya da kırılmalar erken tespit edilerek ona uygun bir tedavi başlatılmaktadır.

Kliniğimiz merve aycan ile sağlıklı, güçlü ve estetik görünüm sunan dişlere sahip olmak mümkündür. Hassas diş yapısına sahip olan kişiler için daha güçlü diş mineleri tedavileri geliştirilmektedir. Diş kökleri incelenerek çene kemiği sağlığı analizi da yapılmaktadır.

 

Diş Çürümelerini Önleyecek Tedavi Yöntemleri

Diş çürümeleri zaman içerisinde pek çok probleme yol açmaktadır. Özellikle diş ağrılarının temel sebebi olarak diş çürükleri gösterilmektedir. Diş, besinlerin tüketilmesinde en önemli etkendir. Bu nedenle bakımının da özenle yapılması ve kontrollerin düzenli olarak gerçekleştirilmesi önerilmektedir.

Hem estetik diş yapısına hem de sağlıklı dişlere sahip olmak isteyen kişiler için dolgu tedavileri önerilmektedir. Diş çürümelerinde yapılan ilk sağlıklı tedavi olarak dolgu gösterilmektedir. Daha ileri seviyelerde kanal tedavisi ya da diş kaybında implant tedavileri uygulanmaktadır.

 

Implant Tedavisi İle Estetik Gülüş Tasarımı Tedavileri

Implant tedavileri ve estetik gülüş tasarımı günümüz tedavileri arasında ön plandadır. Sağlıklı ve güzel dişlere sahip olmak isteyen kişiler hasarlı olan dişleri için tedavi oluşturacak uygulamalar yaptırmaktadır.

Gülüş tasarımı içerisinde diş beyazlatma, leke giderimi, diş taşların alınması ve kırık olan dişlerin dolgulanması işlemleri yapılmaktadır. Eksik olan dişlerin yerine ise implant tedavileri yapılmaya başlanmaktadır.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir