Antalya Ortodonti Doktoru

Ortodonti, alt ve üst çene kemikleri üzerinde dişlerin düzgün, estetik duruşunu ve görevlerini yapabileceği şekilde doğru yerleşmesini sağlamak amacıyla çalışan, diş hekimliği ana dalının bir koludur. Ortodonti ile ilgilenen diş hekimlerine ortodontist denilir.

Antalya Ortodonti alanında hizmet veren Merve Aycan diş kliniği, estetik diş hekimliği, ağız ve diş çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği ve ortodonti üzerine hizmetler vermektedir. Merve Aycan ve ekibi müşteri memnuniyetine verdikleri önemin yanı sıra teknolojiye olan yakınlıkları ile pek çok diş kliniğine öncü olabilecek bir yapıya sahiptir.

 

Antalya Ortodonti Tedavileri

Klinik olarak ortodonti tedavilerinde çözüm ve başarı odaklı çalışılır. Diş teli tedavisi ergen yaştan başlayarak yetişkinlerin tedavisinde de uygulanır. Dar veya geniş çene yapısı, eğri ve dar dişleri olanların güvenle gelebileceği klinikte, ortodontiye ait en son teknolojik gelişmeler kullanılır.

 

Antalya Ortodonti Doktoru
Antalya Ortodonti Doktoru

 

Diş Teli Tedavisi

Tedavi şekillerini hastanın ağız ve diş yapısına göre ortodontist karar verir. Dişlere yapıştırılan braket sayesinde, içinden geçen diş ve çene yapısına uyumlu tellerin kuvvet yardımı ile diş yapısını ve çene genişliğini iyileştiren bir tedavi kullanılır.

Modern tıpta kullanılan teknolojinin faydalarından sonuna kadar yararlanılır. Deneyimli, güler yüzlü ve yetenekli kadrosunun işine olan tutkusu ve nitelikli görev anlayışı kaliteli hizmete dönüşür.

 

İletişim İçin;

Antalya ve çevre il ve ilçelerden gelen hastalara ortodonti ve diş ve çene cerrahisi hizmet veren klinik, hasta odaklı çalışma prensibiyle her hastaya özel çözüm tedaviler geliştirme yeteneğine ve deneyimine sahip diş hekimleriyle göreve hazır şekilde beklemektedir. Randevu için www.merveaycan.com adresinde bulunan telefon numarasını arayabilir, sorunlarınızı mesaj ile bildirebilirsiniz.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir