Çocuk Diş Hekimi Antalya

Diş çürükleri ve diğer diş rahatsızlıklarının çocuk yaşlarda yaygın görülür. Çocuk yaşta ortaya çıkan rahatsızlığın tedavisinin yapılmaması ilerleyen yaşta sorunun büyümesine neden olur. Antalya çocuk diş hekimi sayesinde çocuk diş hastalıkları kısa sürede tedavi edilerek sağlıklı dişlere kavuşmaları sağlanır.

 

Çocuk Diş Hekimliği Hizmetleri

Çocuk diş hekimliği pedodonti ismini de alır. Pedodontinin çalışma alanı çene, yüz, ağız ve diş bölgesidir. Bu bölgelere uygun tedavinin yapılabilmesi için uzman çocuk diş hekimine ihtiyaç duyulur.

Doktor Merve Aycan ebeveynlerin çocuklarının diş rahatsızlık ve kötü görünümlerinden kurtulmaları için tercih edebilecekleri bir diş hekimidir. Antalya’da bulunan diş kliniğinde hizmet veren hekim pedodontiyi kapsayan her türlü rahatsızlık için tedavi sunar.

Çocuk diş hekimliğinin tedavi çürük tedavisi, dolgu tedavisi, çocuk protezi ve kanal tedavisi üzerine çalışır. Ayrıca diş hekimliğini çalışma alanlarında çocukların ağız ve diş bakımı da bulunur. Gelişim çağında olan çocukların ağız ve diş yapısının doğru gelişmesini sağlamak adına gerekli kontrolleri yapar.

 

Çocuk Diş Hekimi Antalya
Çocuk Diş Hekimi Antalya

 

Çocuk Diş Kliniği Randevu

Çocuk diş hekimine başvuracak kişilerin randevu almaları şarttır. Doktor Merve Aycan uygunluğuna göre randevu verilir. Randevunun ardından tedavi aşamasına geçilir.

Randevu alınabilmesi içinse şu yolların izlenmesi gerekir;

  • Web sitesinde bulunan Randevu Al bölümünden yararlanılır.
  • Randevu formunda ad-soyad, email, telefon ve randevu tarihi bilgileri girilir.
  • Çocuk diş hekimi seçimi yapılır.
  • Diş hekimi belirlendikten sonra istenirse dişlerin durumunu gösteren fotoğrafların yüklenmesi sağlanır.
  • Fotoğraf yüklemenin ardından mesaj yazmak istenirse mesaj yazılır.

Formun eksiksiz doldurulduğundan emin olduktan sonra formun gönderilmesi sağlanır. İletişim numarasının doğru olarak verilmesiyle de klinik tarafından geri dönüş yapılarak randevu verilir.

 

Çocuk Diş Tedavi Ücretleri

Çocuk diş tedavileri dişlerde görülen hastalıklar veya dişlerin durumu kişiden kişiye değişir. Bu nedenle tedavi de kişiye özel olarak gerçekleşir. Bu nedenle ücret konusunda net bilgi vermek kolay değildir.

Ücret bilgisinin verilebilmesi için ağız yapısının ve diş probleminin belirlenmesi gerekir. Problem belirlendikten sonra tedavi yöntemleri seçilir ve tedaviye başlanır. Yapılan muayene, tahlil ve testler sonucunda ücret konusunda gerekli bilgilendirmenin yapılması mümkün olur.

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir