Diş Sıkma Botoks Tedavisi

Diş sıkma botoks tedavisinde son zamanlarda aşırı kas aktivitesini ve spastisiteyi tedavi etmek için etkin bir seçenek olduğu kanıtlanmıştır. Az miktarda botox doğrudan çiğneme kasına enjekte ederek kas ve dişlerin zarar verilmesini önleyecek miktarda verilir.

Burada önemli olan doğru noktalara, doğru miktarda botoks ile kası zayıflatmaktır. Fakat çiğneme gibi önemli olan kas fonksiyonlarını kesinlikle zarar vermeyecek şekilde uygulanmaktadır. Bu konuda Merve Aycan oldukça profesyonel bir ekip ile sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

Diş Sıkma Botoks Tedavisi
Diş Sıkma Botoks Tedavisi

 

Diş Sağlığınızı Korumak

Yapılan doğru dozda tedavi sayesinde kaslardaki kasılmalar azalır. Çene kemiğine, diş ve diş etlerin binen yük azalmaktadır. Merveaycan.com adresinden randevunuzu alarak diş sıkma botoks tedavisi ile diş ve çene sağlığınızı koruyabilirsiniz. Sorunsuz ve sağlıklı dişler için Merve Aycan mükemmel sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.

 

Botoks Nasıl Yapılır?

Diş sıkma botoksu bu yöntemde çiğnemeden sorumlu masseter kasına oldukça ince botoks iğneleri enjeksiyonları yapılmaktadır. Bu tedavide yapılan noktalar ve botoks miktarı dengeli olarak ayarlanmaktadır. Çoğu hastalarda diş sıkma botoks enjeksiyonundan iki hafta sonra diş sıkma semptomların azaldığını ve düzeldiği görülür.

Botoks tedavi dozu toplam 40-60 ünite kadardır. Her çeneye yaklaşık 20 ila 30 ünite botoks özel noktalara uygulanır. Doz miktarı Merve Aycan tarafından muayenede kasın hacmine veya gücüne göre tespit ettiği bir orandır. Botoks un etkisi altı ay sürer. Sorunsuz bir botoks tedavisi için Merveaycan.com ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Güvenilir Diş Hekimi

Merve Aycan tarafından uygulanan bu yöntem oldukça dikkatli ve profesyonel bir şekilde olmaktadır. Sizlere en iyi ve en sağlıklı dişler için hizmet vermektedir. Sağlıklı dişler için hemen Merveaycan.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir