Dt. Merve Aycan ile Diş Tedavisi

Merve Aycan hekimliği ile sosyal ilişkilerden tutun kişinin kendine karşı özgüvenine kadar birçok konuya dolaylı veya direkt olarak etki göstermektedir. Diş bakımını temelinde gelişen diş tedavisi diğer tıbbi konularda olduğu gibi kesinlikle uzmanlarına emanet edilmesi gereken bir konudur. Çünkü dişlerimiz köklerinde bulunan kılcal damarlar dolayısıyla yalnızca diş sağlığını değil bütün vücudun sağlığına etki edecek problemleri yanında getirebilir.

Uzman Dt. Merve Aycan, diş tedavisi konusunda yalnız şehrinin değil bütün Türkiye’nin ortodonti alanındaki ihtiyacını çağdaş imkanlarla donatılmış kliniğiyle karşılamakta. Geçmişinden bugüne taşıdığı sayısız memnun danışanıyla beraber alanındaki uzmanlığını gözler önüne seriyor.

 

klinik 5

 

Sağlık En Az Estetik Kadar Önemli

Sağlık ve estetiğin bir arada ancak uzman ellerle olabileceğini kabul etmeliyiz. Çünkü sağlıktan yoksun bir estetik insana maddi manevi birçok zararı getirecektir. Konu bedenimiz olduğunda acemilikten ve belirsizliklerden kaçınmalı, bilimsel ve dürüst kişilerin sorumluluğunda ihtiyaçlarımızın karşılığını bulmaya çalışmalıyız. Merve Aycan bu konuda danışanlarına daha iyi ulaşabilmek için gayet açıklayıcı ve dürüst bir şekilde hazırlanmış websitesi, sosyal medyada alanı hakkında paylaşımlarla düzenlediği hesapları ve iletişim imkanlarının kolaylığıyla danışanlara karşı açık, dürüst ve profesyonel bir hizmet sunduğunu bizlere gösteriyor.

 

Diş Tedavisinin Çeşitleri

Diş tedavisinin yalnızca birkaç konudan ibaret olmadığının içinde büyük tecrübe ve uzmanlık isteyen birçok alan barındırdığının da altını çizmek gerekir. Bunların bazıları şunlardır: Ağız çene cerrahisi ile ağız çevresindeki çeşitli doğal ya da dolaylı dezenformasyonların tedavisi gerçekleştirilmektedir. Diş beyazlatma hizmeti temelinde estetik bir kaygı gibi dursa da vücudun insana verdiği bir uyarı olabilir bundan dolayı gerçek uzmanlar tarafından yapılması önemlidir, ayrıca diş minesine verilebilecek zararlardan dolayı sanıldığı kadar basit bir işlem de değildir. Dt. Merve Aycan uzmanlık alanı olan ortodonti dişlerdeki çarpıklık ve düzensizlik ile alakalı analizlerin ve tedavinin yapılmasına odaklanan diş hekimliği branşıdır.

 

klinik 4

 

Ortodonti tedavisine ihtiyaç duyan bir insanın bu tedaviyi geciktirmesi diş temizliğinden, çene kaslarına baskıya kadar birçok tıbbi duruma etki eder. Sosyal ve sağlıksal problemlerin ilerlemesi riskine karşı ortodonti tedavilerinde, en modern yöntem ve malzemeleri kliniğinde danışanları için hazır bulundurmayı düstur edinmiş ve büyük özveriyle geleceğe parlak tebessümler bırakmayı amaçlayan Dt. Merve Aycan’ı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dental implant tedavileri de kaybedilen dişlerin yerine yerleştirilen yapay diş kökleridir.

Dental implantlar, çene kemiğine yapılan vidalama işlemi ve üzerine protez dişlerin yerleştirilme işlemine denir. Dental implantlar kişinin doğal dişlerine en yakın dişlere sahip olma avantajını da bünyesinde barındırır, işlem her ne kadar böyle büyük ve kişinin hayatında fayda sağlayacak yönlere sahipse de özellikle implantın çene kemiğine yerleştirilme işlemi için kesinlikle tecrübeli hekimlere başvurulması gerekmektedir.

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir