Çene Botoksu Tedavisi

Tıp sektöründe yaşanan gelişmelerle birlikte estetik dünyasında da birçok imkan ortaya çıktı. Bunların bir kısmı sağlık sebebiyle tercih edilebilirken bir kısmı da güzellik algısı sebebiyle tercih edilmektedir. Bunlardan biri de çene botoksudur.

Bu çenede anormal bir büyüme olması durumunda tercih edilebildiği gibi görsel olarak memnun olunmadığında da tercih edilebilir. Bu tür işlemlerin güvenilir yerlerde yapılması oldukça önemlidir. Merve Aycan bu konuda hizmet veren başarılı ve uzmanlardan biridir.

 

Çene Botoksu Nedir?

Yaygın olarak çene kaslarının aşırı gelişmesi sonucu çenenin büyümesi sebebiyle tercih edilir. Yüzün alt kısmının çeşitli operasyonlarla inceltilerek küçültüldüğü işlemdir. Sağlık açısından bir engele sebep olmasa da görsel olarak memnun kalınmadığı için sıkça başvurulur.

Çenenin alt kısmı inceltilerek daha oval ve küçük bir görünüm verilir. Bu sayede görsel olarak daha düzgün bir görünüm elde edilir. Merve Aycan uzman ve tecrübeli bir şekilde çene botoksu tedavisi hizmeti vermektedir.

 

Çene Botoksu Tedavisi
Çene Botoksu Tedavisi

 

Faydaları Nelerdir?

Birçok kişi çene botoksu yaptırmayı istese de bu konuda zararı olması ihtimalinden dolayı kararsız kalır. Halbuki bilinenin aksine tedavinin herhangi bir zarar yoktur. Hatta bir takım yararları vardır:

 

Diş gıcırdatma ya da çene sıkma gibi sebeplerden dolayı oluşan çene ağrısından kurtulursunuz.

Görsel olarak daha düzgün ve küçük bir çene yapısına sahip olursunuz.

Cerrahi müdahale olmadan yapılan bir uygulama olması sebebiyle ciddi riskleri yoktur.

Daha belirgin bir çene hattına sahip olunur.

 

Tüm bunlar doğrultusunda siz de güvenilir bir şekilde Merve Aycan’da çene botoksu tedavisi olabilirsiniz. Bu sayede şikayetçi olduğunuz görüntüden kurtulur ve kendinizi daha çok sevmeye başlarsınız. Birçok alanda başarılı şekilde hizmet veren Merve Aycan kliniğine gelerek ya da iletişim numaralarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Bilgilendirme

Konuyla ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Merve AYCAN olarak sizlere sürekli bilgilendirme makaleleri hazırlamaktayım, diğer yazılarımızı okumak için lütfen tıklayın.

Ayrıca beni Instagram ‘dan da takip edep merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir